Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu
Dołącz do nas na Facebook

AKTUALNOŚCI

INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZYPROWADZAJĄCYCH DZIECI NA ZAJĘCIA!!!

piątek, 11 września 2020r.

Drodzy rodzice... Bez względu na nasze odczucia wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad i Regulaminu Krytej Pływalni. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i uśmiech. Wszystkim nam pomoże to w dostosowaniu się do nowych warunków.... Z góry dziękujemy :)

1. Rodzice przyprowadzają na zajęcia tylko dzieci zdrowe. Z pływalni nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim infekcji dróg oddechowych. 

2. Lekacje nauki pływania Szkoła AQUASPORT prowadzi od. pn. do pt. w godzinach od 15.15 ; 16.05; 16.50 .

3. Prosimy o nie spóźnianie się na zajęcia ponieważ wejście na obiekt w trakcie zajęć jest zamykane. 

4. Na terenie całego obiektu obowiązuje zasada utrzymywania dystansu społecznego.

5. Na terenie pływalni, z wyjątkiem tzw. strefy mokrej (hali basenowej, pryszniców i przestrzeni przy szafkach), obowiązuje noszenie osłon ust i nosa.

6. W czasie zajęć obowiązuje ruch jednostronny. Wejście na obiekt odbywa się drzwiami bliżej kas, wyjście z obietku drzwiami bliżej baru.

7. Osoby, które nie korzystają z usług pływalni, muszą jak najszybciej opuścić obiekt. Dotyczy to również rodziców przyprowadzających dzieci na naukę pływnia.

8. Rodzice mogą pomóc dzieciom 4-6 letnim w ubieraniu się po zajęciach. Wcześniej bezwględnie należy zmienić obuwie oraz ubrać maseczkę lub przyłbicę.

9. Każda osoba wchodząca na teren pływalni zobowiązana jest do dezynfekcji rąk. Dezynfekcja rąk zalecana jest także przy przekraczaniu kolejnych stref funkcjonalnych pływalni.

10. Obowiązkowe jest umycie mydłem całego ciała przed wejściem na halę basenową oraz mycie rąk po każdym skorzystaniu z toalety.

11. Powyższe zasady obowiązywać będą do ich odwołania lub zmiany funkcjonowania obiektu.

12. W kwestiach nie objętych niniejszymi zmianami nadal obowiązuje Regulamin Szkoły Pływania AQUASPORT oraz Regulamin Pływalni w Brzegu.


NABÓR NA ZAJĘCIA 2020/2021 R

środa, 26 sierpnia 2020r.

Witamy...

zapraszamy na zajęcia nauki pływania na brzeskiej pływalni.

Zajęcia będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach w trzech jednstkach czasowych po 50 minut każda.

Podczas naszych zajęć kryta pływalnia jest zamknięta dla klientów indywidualnych a niecki basenowe są do dyspozycji szkoły. Dzięki temu możemy stworzyć kameralne i bezpieczne  zajęcia.

3 września zamieścimy aktualizację grafiku.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wszelkie szczegóły i informację pod nr. tel. 506 786 227


więcej

Instruktorzy szkoły

MAGDA

Mgr Turystyki i Rekreacji,

specjalność Rekreacja Ruchowa

Mgr Kształcenia Zintegrowanego i Wychowania przedszkolnego

Instruktor Pływania

Kurs doszkalający Polskiego Związku Pływania Nimowląt

Starszy Ratownik WOPR

      Płetwonurek (NAUI, SSI)

  była zawodniczka opolskiego WOPR w ratownictwie                                                           wodnym oraz AZS Szczecin w pływaniu

 

ŁUKASZ

Mgr Wychowania fizycznego

Instruktor pływania

Ratownik WOPR

Płetwonurek (SSI)

Instruktor piłki siatkowej

Instruktor gimnastyki 

Instruktor akrobatyki sportowej,

                                              były zawodnik MKS  Delfinek Łuków w pływaniu

 

 

 

 

 

 

 

 


Małe dzieckoMałe dzieckoMałe dziecko

niemowlęta i małe dzieci

Dzieci i młodzież

Dorośli

Celem zajęć z niemowlętami i małymi dziećmi jest oswojenie z wodą poprzez wstępne zaadaptowanie do środowiska wodnego. Maluchy świetnie bawią się w wodzie a jednocześnie rozwijają koordynację ruchową, wyrabiają zmysły i uodparniają organizm.

W czasie lekcji pod okiem doświadczonego instruktora dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem wykonują ćwiczenia rozwijające ich swobodne samopoczucie w wodzie.

Wielu specjalistów uważa, że najlepszy okres przyswajania umiejętności pływackich zaczyna się od 6 roku życia. Uczestnicy zajęć w naszej szkole dobierani są do grup pod względem wieku oraz umiejętności pływackich.

Szkolenia odbywają się w systemie semestralnym a program zajęć obejmuję naukę czterech podstawowych stylów pływackich (kraul, grzbiet, żaba, delfin).

Na naukę pływanie nigdy nie jest za późno. Przekonało się już o tym wiele osób. Jedni odkrywają nową pasję, inni zaczynają pływać w celach zdrowotnych. Bez względu na powód serdecznie zapraszamy do nauki pływania w naszej szkole.

Zajęcia dla dorosłych mogą odbywać się grupowo lub indywidualnie i obejmują zarówno naukę jak i doskonalenie techniczne.


więcej
więcej
więcej