Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu Nauka pływania w Brzegu

Harmonogram zajęć

kursy semetralne / 

GODZ.. PONIEDZIAŁEK WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15.15 zajęcia grupowe       mała i duża niecka   zajęcia grupowe    mała i duża niecka

zajęcia grupowe      mała i duża niecka

  zajęcia grupowe       mała i duża niecka zajęcia grupowe      mała i duża  niecka
16.05

 zajęcia grupowe      mała i duża  niecka

zajęcia grupowe        mała i duża niecka

zajęcia grupowe      mała i duża  niecka zajęcia grupowe      mała i duża niecka zajęcia grupowe      mała i duża  niecka
16.55  zajęcia grupowe      mała i duża  niecka zajęcia grupowe      mała i duża  niecka  zajęcia grupowe      mała i duża  niecka zajęcia grupowe      mała i duża  niecka  zajęcia grupowe      mała i duża  niecka

 

 

 * zapraszamy na bezpłatne zajęcia aquaaerobku w cenie biletu wstępu.INFORMACJA W KASIE KRYTEJ PŁYWALNI


Małe dzieckoMałe dzieckoMałe dziecko

niemowlęta i małe dzieci

Dzieci i młodzież

Dorośli

Celem zajęć z niemowlętami i małymi dziećmi jest oswojenie z wodą poprzez wstępne zaadaptowanie do środowiska wodnego. Maluchy świetnie bawią się w wodzie a jednocześnie rozwijają koordynację ruchową, wyrabiają zmysły i uodparniają organizm.

W czasie lekcji pod okiem doświadczonego instruktora dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem wykonują ćwiczenia rozwijające ich swobodne samopoczucie w wodzie.

Wielu specjalistów uważa, że najlepszy okres przyswajania umiejętności pływackich zaczyna się od 6 roku życia. Uczestnicy zajęć w naszej szkole dobierani są do grup pod względem wieku oraz umiejętności pływackich.

Szkolenia odbywają się w systemie semestralnym a program zajęć obejmuję naukę czterech podstawowych stylów pływackich (kraul, grzbiet, żaba, delfin).

Na naukę pływanie nigdy nie jest za późno. Przekonało się już o tym wiele osób. Jedni odkrywają nową pasję, inni zaczynają pływać w celach zdrowotnych. Bez względu na powód serdecznie zapraszamy do nauki pływania w naszej szkole.

Zajęcia dla dorosłych mogą odbywać się grupowo lub indywidualnie i obejmują zarówno naukę jak i doskonalenie techniczne.


więcej
więcej
więcej